Nato Stok Numarası Nasıl Alınır

Milli Savunma Bakanlığına bağlı birimlerde  ihale kazanan firmaların ürünlerine NATO stok numarası almaları gerekmektedir. 

Nato stok numarası kısa adıyla NSN, Savunma Bakanlığı’na bağlı birimlerde ihaleye girip kazanan firmaların, üretttiği veya ithal ettiği ürünlere alması gereken numaradır.

Savunma Bakanlığı’na bağlı birimlerin ihalesini kazanan firmalar ürünlerine NATO stok numarası almadan teslimat yapamaz, fatura kesemez ve ödemelerini alamazlar.

İhalede belirtilen teslim tarihini geçirmemek ve maddi zarara uğramamak için ihale alan firmalara ilk önce ürünlerinin NATO stok numaralarını almalarını öneriyoruz.

Nato stok numarası sadece Ankara’dan verilmektedir.

Ata Kurumsal Danışmanlık TSE Hizmet yeterlilik belgesi sahibi NATO stok numarası alımı konusunda uzman danışmanlık firmasıdır.

İsterseniz Ata Kurumsal vekaletiniz dahilinde sırasıyla;

1- Nato firma kaydınızı yapar. (NCAGE)
2- Kayıt olacak ürünleriniz için gerekli evrakları size bildirir.
3- Başvuru dosyalarını sizin adınıza hazırlar.
4- Ankara’ya gelmenize gerek kalmadan, yapılması gereken işlemleri tamamlar.
5- Yönlendirmemiz neticesinde istediğimiz evrakların bize eksiksiz teslim edilmesiyle 2 iş  gün içerisinde işleminizi tamamlar.

Önemli not: İhalenin firmanızda kalmasıyla beraber öncelikli olarak ürünleriniz için NATO stok numarası başvurunuzu yapmanızı öneriyoruz.

Daha detaylı bilgi için lütfen 444 7 284 numaralı hat üzerinden bizimle irtibata geçiniz.

NATO FİRMA KAYDI (NCAGE) KODU NASIL ALINIR?

SORUMLULUK REDDİ

Potansiyel bir iş sözleşmesini yansıtan yukarıdaki şartlar yalnızca ek tartışmalar için bir temel olarak sunulmuştur ve yasal olarak bağlayıcı bir yükümlülüğü yoktur. Tüm tarafların dahil olduğu bir sözleşme son haliyle yazılı olarak yapılmadıkça yasal olarak bağlayıcı hiçbir yükümlülük oluşmayacak, olduğu ima edilmeyecek ya da olduğu sonucuna varılmayacaktır.